Nasza szkoła

DLACZEGO ISTNIEJEMY?

Nie można uznać za odkrywcze stwierdzenie faktu, że życie we współczesnym świecie wymaga znajomości języków obcych. Niczym nieograniczone poruszanie się  po globalnej wiosce jest przywilejem.

Rosnąca świadomość oraz poziom wykształcenia społeczeństwa sprawia, że edukacja w tym zakresie staje się bardzo ważna. Nowopowstała, nowoczesna enJOY English School jest odpowiedzią na zapotrzebowanie. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom oraz oczekiwaniom naszych klientów, śledząc nowoczesne tendencje na rynku.

JAK I KOGO UCZYMY?

Przede wszystkim niezwykle  starannie wybraliśmy metodę oraz program nauczania. Uczymy języka   w naszej ocenie najlepszą, bo najbardziej skuteczną i najszybszą metodą- Direct Method for English – Metodą  Konwersacji Sterowanej, która gwarantuje opanowanie 4  głównych sprawności językowych od poziomu beginners do upper intermediate   (Według tabeli  CEFR Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego A1-B2) oraz  na poziomie C1 ,C2 w czasie dużo  krótszym niż tradycyjną metodą.  Stosowany przez enJOY English School program nauczania oferuje dużą elastyczność. Dlatego też naszą ofertę edukacyjną możemy skierować  do wszystkich grup wiekowych, zaczynając od dzieci najmłodszych, przedszkolnych, 6-7 letnich, kończąc na młodzieży  w  wieku gimnazjalnym. W kręgu naszego zainteresowania znajdują się również osoby dorosłe, pragnące zwiększyć swoją sprawność językową lub rozpocząć dopiero naukę.

O NAS

 • Jesteśmy pasjonatami i profesjonalistami
 • Rozwiązania, które stosujemy opieramy na wykształceniu, doświadczeniu i intuicji.
 • Do swoich uczniów podchodzimy z sympatią, uwagą i szacunkiem.
 • Uważamy, że kluczem do sukcesu w nauce języka obcego jest osobista motywacja.
 • Stawiamy na technologię  i właśnie dlatego elementem naszych lekcji są wspólne ćwiczenia z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych tj. internetu oraz tabletów.
 • Uważamy, że nauka języka to nie ”zastrzyki”, dlatego tylko pełne zaangażowanie ucznia, a w przypadku dzieci połączenie go ze wsparciem rodzica oraz  wytężona praca lektora przyniesie oczekiwany, czyli najlepszy efekt.
 • Nauczanie sprawnej komunikacji to nasz główny cel, ale nie zaniedbujemy zagadnień gramatycznych.
 • Wyznajemy zasadę, że nie tyle wiek ucznia, co jego umiejętności są kluczowe, dlatego też każdy z nich znajdzie się w odpowiedniej grupie zgodnej  w/w umiejętnościami.
 • Naszym atutem jest tempo na lekcji, które nie pozwala nikomu na nudę.
 • Uczymy skutecznie i szybko (z uwzględnieniem indywidualnego tempa grupy)
 • Jesteśmy uczciwi, dlatego zgodnie z naszą deklaracją grupy liczą tylko tyle osób, ile gwarantuje każdemu uczniowi możliwość mówienia na lekcji jak najczęściej ( 6-7 osób).

NASZA MISJA

Pragniemy by enJOY English School była swoistą platformą spotkań. Chcemy zadbać o to, żeby każdy uczeń czuł się z nami swobodnie i komfortowo. Wierzymy, że samo tylko poczucie bezpieczeństwa i przyjazna atmosfera podczas lekcji znacznie przyspiesza proces przyswajania słownictwa, nauki rytmu oraz melodii języka. Pragniemy aby nasza marka była znana i dobrze kojarzona.

Zapisy

czytaj dalej

Test
On-line

czytaj dalej

Multimedia

czytaj dalej

Masz więcej pytań

postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

+48 602 302 692

+48 795 234 997

kontakt@enjoyschool.edu.pl