Podręczniki Deutsch

Podręczniki stosowane przez enJOY English School, to nowoczesne podręczniki do nauki języka niemieckiego metodą konwersacji sterowanej, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu.

PODRĘCZNIKI DLA DZIECI ( Deutsch für Kinder)

Podręczniki dla dzieci zawierają wszystkie zalety metody bezpośredniej w wydaniu dla dzieci stosowanych od lat z sukcesem w nauczaniu języka angielskiego. Podręczniki z serii KINDER to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka.
Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, że mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy.
A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia z podręczników Kinder.

PODRĘCZNIKI DLA DOROSŁYCH ( Deutsch designed with Direct Method)

Deutsch designed with Direct Method to nowe wydanie podręczników do nauki języka niemieckiego metodą bezpośrednią. Autorzy nowego wydania to doświadczeni pedagodzy i lektorzy, uczący metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.
Nowe wydanie podręczników do nauki języka niemieckiego to łącznie sześć książek na poziomach A1-B2. Każdy z podręczników podzielony jest na lekcje i moduły. Każdy moduł kończy się podsumowaniem w formie ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych znanych już użytkownikom serii podręczników do nauki języka angielskiego.

Zapisy

czytaj dalej

Test
On-line

czytaj dalej

Multimedia

czytaj dalej

Masz więcej pytań

postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

+48 602 302 692

+48 795 234 997

kontakt@enjoyschool.edu.pl