English

Ponieważ wszyscy różnimy się między sobą zdolnościami w zakresie przyswajania języków obcych, zasadne jest żeby w grupach znaleźli się uczniowie o zbliżonym poziomie. Staranna selekcja  na wszystkich proponowanych kursach oparta  o wyniki  testu poziomującego( on-line lub tradycyjnego) oraz o wyniki rozmowy poziomującej, eliminuje czynniki takie jak: niepewność, wycofanie i stres pozwalając naszym uczniom na płynny start dzięki zakwalifikowaniu do właściwej grupy.

Zgodnie z zasadą, aby posługiwać się sprawnie językiem obcym, trzeba mówić jak najwięcej nasze grupy liczą do 6- max 7 osób pozwalając na maksymalnie częstą wymianę zdań między lektorem, a uczniem .

Kursy grupowe w języku angielskim

enJOY kids  beginners – przeznaczony dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem angielskim ( 6-7lat). Zajęcia odbywają się  2 x w tygodniu po 45 min.( grupa do 10-12 dzieci)

enJOY kids- przeznaczony dla dzieci, które  kontynuują naukę ( 8-13 lat). Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 60 min. Sesja obejmuje 50 min regularnego kursu Direct Method for English ™+10 minut ćwiczeń multimedialnych.(do 6-7 osób).

enJOY teens– przeznaczony dla młodzieży, która pragnie rozwijać poszczególne sprawności językowe,   a w szczególności komunikację (14-17 lat). Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 60 min. Sesja obejmuje 50 min regularnego kursu Direct Method for English ™+10 minut ćwiczeń multimedialnych .( do 6-7 osób).

enJOY general– przeznaczony dla osób dorosłych na wszystkich poziomach nauczania od początkującego do zawansowanego. Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 60 minut, lub 1 x w tygodniu po 90 minut.(6-7 osób).

enJOY general 1– przeznaczony dla osób dorosłych na wszystkich poziomach nauczania od początkującego do zawansowanego. Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu po 90 minut.( do 6-7 osób).

enJOY Business English– przeznaczony dla osób dorosłych, które pragną rozwijać umiejętności komunikacyjne w środowisku business’owym. Uzupełniony o autorski element „Table talks” szlifujący komunikację w mniej formalnych zawodowych sytuacjach( konwersatorium na wybrane, aktualne tematy).

enJOY Table Talks -to kurs prowadzony przez Native Speakera skierowany do osób pragnących szlifować posiadane umiejętności komunikacyjne. ( 5-6 osób) Lekcje prowadzone są wg autorskiej metody, a zagadnienia poruszane na zajęciach obejmują tematy najczęściej dyskutowane prze ludzi na świecie.( business, edukacja, rodzina, tolerancja, podróże  i wiele innych)

Kursy dla firm

enJOY In company– to propozycja dla klientów instytucjonalnych, którzy chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Zajęcia odbywają w siedzibie instytucji z uwzględnieniem indywidualnie ustalonych warunków.

Lekcje indywidualne 

enJOY private- to propozycja dla klientów, którzy preferują naukę dostosowaną do indywidualnych potrzeb w trybie, terminie dopasowanym do wymagań. Skierowana zarówno do dzieci młaodzieży i osób dorosłych.*Zajęcia obywają się  w placówce szkoły przy ul. Lipowej 15/2  lub on-line.Istnieje wariant lekcji w mikro grupach 2/3 osoby.

Wszystkie powyższe kursy prowadzone są w oparciu o Direct Method For English™ z wykorzystaniem dedykowanych podręczników oraz szeregu dodatkowych bezpłatnych materiałów wydawnictwa.  Uzupełnienie zajęć stanowi dostęp do bezpłatnej platformy e-learning Direct Method Hub™, zawierającej zestawy  specjalnie opracowanych kompatybilnych z podręcznikami ćwiczeń utrwalających. Lekcje na większości poziomów zawierają nowatorski element  wspólnego rozwiązywania quizów, z wykorzystaniem urządzeń mobilnych ( tabletów), które na zajęcia dostarcza lektor enJOY English School.

enJOY exams – kurs kierunkowy dla osób  przygotowujących się do egzaminu do szkół ponadpodstawowych . Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 60 min ( 8-13 osób). Kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów, w oparciu o repertorium dla klas 8 szkół podstawowych wydawnictwa MacMillan.

enJOY matura – kurs kierunkowy dla osób  przygotowujących się do egzaminu maturalnego  w wariantach rozszerzonym i podstawowym. Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 60 min ( 8-13 osób). Kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów, w oparciu o repertorium dmaturalnego wydawnictwa MacMillan. Kształtujemy wszystkie sprawności językowe potrzebne, żeby maturę z języka angielskiego zdać z sukcesem.

Zapisy

czytaj dalej

Test
On-line

czytaj dalej

Multimedia

czytaj dalej

Masz więcej pytań

postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

+48 602 302 692

+48 795 234 997

kontakt@enjoyschool.edu.pl