Deutsch

enJOY Kinder – przeznaczony dla dzieci, które rozpoczynają naukę języka niemieckiego oraz dla tych które posiadają już podstawowe umiejętności i dysponują bazowym słownictwem ( 8-14 lat).
Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 60 min. Sesja obejmuje regularnego kursu Deutsh fur Kinder. Zajęcia mogą by urozmaicone przez ćwiczenia multimedialne lub inne aktywności zaplanowane indywidualnie dla grupy przez lektora.

enJOY Deutsch – przeznaczony dla osób dorosłych na poziomach nauczania od początkującego do średniozaawansowanego A-B2. Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu po 60 minut, lub 1 x w tygodniu po 90 minut.(6-8 osób).

Wszystkie powyższe kursy prowadzone są w oparciu o Direct Method ™ z wykorzystaniem dedykowanych podręczników oraz szeregu dodatkowych bezpłatnych materiałów wydawnictwa. Uzupełnienie zajęć stanowi dostęp do bezpłatnej platformy e-learning Direct Method Hub™, zawierającej zestawy specjalnie opracowanych kompatybilnych z podręcznikami ćwiczeń utrwalających. Lekcje na większości poziomów zawierają nowatorski element wspólnego rozwiązywania quizów, z wykorzystaniem urządzeń mobilnych ( tabletów), które na zajęcia dostarcza lektor enJOY English School.

Zapisy

czytaj dalej

Test
On-line

czytaj dalej

Multimedia

czytaj dalej

Masz więcej pytań

postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

+48 602 302 692

+48 795 234 997

kontakt@enjoyschool.edu.pl