ROK SZKOLNY 2024/2023 w enJOY’u

 W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/2024   jak co roku zapraszamy Państwa do placówki,  w ofercie mamy również lekcje on-line i hybrydowe.

Nowością będą półkolonie w okresie ferii zimowych i wakacji 2024

W tym roku kontynuujemy kursy zarówno dla dzieci i młodzieży w każdym wieku od tych najmłodszych 5-6 letnich zaczynających swoją przygodę z językami, jak i tych najstarszych 18-19 letnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego.

Już 8 rok przygotowujemy młodzież z klas 8 do egzaminu do szkoły średniej. Jak zwykle nasi studenci mogą się pochwalić doskonałymi wynikami. Średnia w ostatnim roku to aż 93%. Gratulujemy! I zapraszamy przyszłych abiturientów na kurs.

Maturzystom proponujemy kurs w zakresie matury rozszerzonej oraz podstawowej. Kurs obejmuje powtórzenie całości materiału ze szkoły średniej, poprawienie, sprawności we wszystkich obszarach wymaganych przez egzamin maturalny.

Więcej informacji

o kursach:enJOY English School | Szkoła języka angielskiego | Kraków, Modlnica » English (enjoyschool.edu.pl)

cennik:enJOY English School | Szkoła języka angielskiego | Kraków, Modlnica » Cennik (enjoyschool.edu.pl)

Z radością informujemy, że języki niemiecki i hiszpański zagościły u nas na dobre i zgodnie z profilem szkoły prowadzone są metodą bezpośrednią z sukcesem.

Znalezione obrazy dla zapytania simon says graphic URODZINY W enJOY!!!

enJOY zaprasza wszystkie chętne dzieci  do zorganizowania urodzin z animatorem  w placówce. Do wyboru 2 scenariusze.

– Urodziny szkockie

-Urodziny hiszpańskie

Więcej informacji pod nr tel 602 302 692  Do dyspozycji kuchnia, 3 sale wygodna poczekalnia dla rodziców oraz parking bezpośrednio przy szkole.

enJOY Business English

Tegoroczną nowością są kursy business dla dorosłych zarówno na poziomie średniozaawansowanym (B1) jak i zaawansowanym (B2+)! Jeśli słownictwo biznesowe jest elementem niezbędnym w Państwa pracy lub chcą Państwo poszerzyć posiadane umiejętności językowe w tym zakresie, prosimy o kontakt. Zajęcia będą prowadzone za równo w wersji” in company ” jak i w grupach mieszanych.

Trwa rekrutacja do grup dla dorosłych. Wystarczy rozwiązać test on-line.  Po utworzeniu grup kursy będą prowadzone w placowce szkoły Modlnica ul. LIPOWA 15 1 piętro.

Zapisy

czytaj dalej

Test
On-line

czytaj dalej

Multimedia

czytaj dalej

Masz więcej pytań

postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

+48 602 302 692

+48 795 234 997

kontakt@enjoyschool.edu.pl