Rok szkolny

HALLOWEEN! HALLOWEEN!

Od listopada 2018 roku pragniemy zaproponować Państwu dostęp do informacji o postępach państwa oraz pociech przez indywidualne konta na platformie internetowej LangLion.

 NOWOŚĆ!!!!!!enJOY ONline lessons – wrótce zaproponujemy Państwu lekcje zarówno indywidualne, jak i grupowe przy użyciu internetu.

enJOY Business English

Tegoroczną nowością są kursy business dla dorosłych zarówno na poziomie średniozaawansowanym (B1) jak i zaawansowanym (B2+)! Jeśli słownictwo biznesowe jest elementem niezbędnym w Państwa pracy lub chcą Państwo poszerzyć posiadane umiejętności językowe w tym zakresie, prosimy o kontakt. Zajęcia będą prowadzone za równo w wersji” in company ” jak i w grupach mieszanych.

Program praktyk dla studentów z Uniwersytetu Pedagogicznego . Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła nawiązała współpracę z wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie kształcenia studentów. Od października 2018 naszej pracy będą się przyglądać przyszli nauczyciele szkół zarówno państwowych jak i  prywatnych. Cieszy nas bardzo, że możemy podzielić się naszymi doświadczeniami i wesprzeć młodzież. Trwa rekrutacja ( szukaj w zakładce NASZA SZKOŁA-> STREFA NAUCZYCIELA)

Trwa rekrutacja do grup dla dorosłych. Wystarczy rozwiązać test on-line.  Po utworzeniu grup kursy będą prowadzone w siedzibie szkoły Modlnica ul. Urocza 4 .

 

Zapisy

czytaj dalej

Test
On-line

czytaj dalej

Multimedia

czytaj dalej

Masz więcej pytań

skontaktuj się z nami

postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

+48 602 302 692

kontakt@enjoyschool.edu.pl