ROK SZKOLNY 2021/2022/URODZINY w enJOY’u

 W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2021/2022   zaprzaszamy Państwa do placówki, ale ze względu na epidemię COVID-19 utrzymamy opcję  pracy  w trybie mieszanym tzw. hybrydowym. Będziemy uczyć Państwa w placówce oraz przez internet w formie lekcji on-line zależnie od sytuacji epidemiologicznej w Kraju i Państwa preferencji.

Placówka zostanie odpowiednio przygotowana na przyjęcie studentów małych i dużych Na 1-10 .09.2021 przewidziana jest dezynfekcja.Na terenie szkoły obowiązują te same zasady sanitarne jak w innych tego rodzaju placówkach tj. mycie i dezynfekcja rąk . Ustawienie ławek w szkole oraz ilość studentów w grupie sprzyja zachowaniu w/w zasad.

Niemalże cały rok szkolny 2020/2021 słuchacze i studenci szkoły spędzili w domu. Było to wyzwanie, zarówno dla zespołu lektorów, jak i dla dzieci młodzieży i rodziców. Od początku roku szkolnego do samego końca zapewniliśmy ciągłość edukacji w większości grup. Nie byłoby to możliwe bez determinacji i otwartości rodziców oraz ich pociech tych małych i troszkę większych. Naszym wspólnym sukcesem są lekcje internetowe z naprawdę młodymi studentami z 1 i 2 klas szkół podstawowych. Lekcje on -line mimo swoich wad takich jak brak osobistego kontaktu, mają dużo zalet i są niemal tak samo wartościowe jak lekcje tradycyjne. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy Państwu ten rodzaj edukacji.

Więcej informacji

o kursach:enJOY English School | Szkoła języka angielskiego | Kraków, Modlnica » English (enjoyschool.edu.pl)

cennik:enJOY English School | Szkoła języka angielskiego | Kraków, Modlnica » Cennik (enjoyschool.edu.pl)

Z radością informujemy, że języki niemiecki i hiszpański zagościły u nas na dobre i zgodnie z profilem szkoły prowadzone są metodą bezpośrednią z sukcesem.

Znalezione obrazy dla zapytania simon says graphicNOWOŚĆ! URODZINY W enJOY!!!

enJOY zaprasza wszystkie chętne dzieci  do zorganizowania urodzin z animatorem  w placówce. Do wyboru 2 scenariusze.

– Urodziny szkockie

-Urodziny hiszpańskie

Więcej informacji pod nr tel 602 302 692  Do dyspozycji kuchnia, 3 sale wygodna poczekalnia dla rodziców oraz parking bezpośrednio przy szkole.

Elekrtoniczne nowoczesne narzędzia, które Pastwu proponujemy to przedewszystkim platforma  LangLion, która skutecznie wspomaga komunikację oraz proces edukacyjny poprzez dostęp do informacji o przerobionym materiale postępach państwa oraz pociech przez indywidualne konta na platformie internetowej.Umożliwia również zamieszczanie materiałów edukacyjnych( ćwiczeń testów plików dźwiekowych i video) Quizlet, Kahoot oraz One drive.

enJOY Business English

Tegoroczną nowością są kursy business dla dorosłych zarówno na poziomie średniozaawansowanym (B1) jak i zaawansowanym (B2+)! Jeśli słownictwo biznesowe jest elementem niezbędnym w Państwa pracy lub chcą Państwo poszerzyć posiadane umiejętności językowe w tym zakresie, prosimy o kontakt. Zajęcia będą prowadzone za równo w wersji” in company ” jak i w grupach mieszanych.

Program praktyk dla studentów z Uniwersytetu Pedagogicznego . Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła nawiązała współpracę z wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie kształcenia studentów. Od października 2021 naszej pracy będą się przyglądać przyszli nauczyciele szkół zarówno państwowych jak i  prywatnych. Cieszy nas bardzo, że możemy podzielić się naszymi doświadczeniami i wesprzeć młodzież. Trwa rekrutacja ( szukaj w zakładce NASZA SZKOŁA-> STREFA NAUCZYCIELA)

Trwa rekrutacja do grup dla dorosłych. Wystarczy rozwiązać test on-line.  Po utworzeniu grup kursy będą prowadzone w placowce szkoły Modlnica ul. LIPOWA 15 1 piętro.

Zapisy

czytaj dalej

Test
On-line

czytaj dalej

Multimedia

czytaj dalej

Masz więcej pytań

postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

+48 602 302 692

+48 795 234 997

kontakt@enjoyschool.edu.pl